Zarezerwuj bezpłatne rejsy po Wiśle

Odkryj Wisłę każdym zmysłem

Projekt mający na celu aktywizację mieszkańców Warszawy, rozwój i promocję żeglugi wiślanej, edukację z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, przyrody Dzielnicy Wisła, jak również nawiązanie do historyczno-kulturowej roli rzeki i jej wpływu na stolicę Polski poprzez realizację 70 bezpłatnych rejsów po Wiśle.

Już dziś zarezerwuj miejsca na bezpłatne godzinne rejsy z przewodnikiem dziennie zgodnie z kalendarzem poniżej. Wypływamy z przystani – barki WISŁAWA (kliknij). Przystań zlokalizowana jest na Bulwarze Bohdana Grzymały-Siedleckiego przy pomniku Syrenki, zaraz przy metrze Centrum Nauki Kopernik, pomiędzy mostem Świętokrzyskim a Mostem Średnicowym. Tam po przejściu dolnym trapem (pokładem) kierujemy się do przejścia/holu obok restauracji między wejściem do baru a toaletami. Nasz statek cumuje równolegle do bulwaru „na tyłach” Barki/Przystani.

Rezerwacji miejsc na łodzi można dokonać poprzez formularz poniżej. Należy wybrać jedną z aktywnych dat, wtedy pojawią się godziny rejsów zaplanowane na dany dzień, następnie prosimy o wybranie godziny i liczby osób zgodnie z instrukcjami. Po poprawnym zarezerwowaniu rejsu zawsze zostaje wysłany mail z potwierdzeniem, datą i godziną rejsu. Prosimy sprawdzić folder SPAM.

Projekt Odkryj Wisłę każdym zmysłem współfinansuje m.st. Warszawa.

KLIKNIJ, aby odtworzyć/pobrać przewodnik w języku migowym w ramach projektu Odkryj Wisłę każdym zmysłem.

KLIKNIJ, aby odtworzyć/pobrać audioprzewodnik w ramach projektu Odkryj Wisłę każdym zmysłem (dźwięk).

Jeśli w poniższym kalendarzu żadna z dat nie jest zaznaczona na granatowo/niebiesko, oznacza to, że wszystkie rejsy wybranego dnia / godziny zostały już zarezerwowane. Prosimy zaglądać na tę stronę, ponieważ gdy otrzymamy informację o odwołaniu rezerwacji, zostanie ona odblokowana i będzie ponownie aktywna do rezerwacji.

Dzielnica Wisła / Zakochaj się w Warszawie